ZNIŻKA SMOOTH CATERING

Jeżeli zastanawialiście się nad zamówieniem diety od Smooth Catering, podpowiadamy, że teraz jest na to idealny moment!

Od września podnosimy ceny naszych diet, jednak zanim to nastąpi, przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję, abyście mieli możliwość zamówienia ulubionych zestawów według obecnego cennika.

 

KODY RABATOWE:

 

KOD: WRZESIEN


Przy zamówieniu na min 20 dni otrzymacie 12% zniżki! Dodatkowo do każdych zamówionych 20 dni diety dodamy dzień diety gratis.
Jeżeli zdecydujecie się na zamówienia 40 dni – 2 dni gratis; na 60 dni – 3 dni gratis itd.

Wartość kodu: -12% rabatu,
a otrzymasz od nas inteligentną wagę Xiaomi*(zaawansowane urządzenie, które zmierzy najważniejsze parametry Twojego ciała, przekaże je do smartfona i pozwoli zaplanować kolejne kroki na drodze do perfekcyjnej sylwetki lub utrzymania najwyższej formy).
*aby otrzymać wagę, jednorazowe zamówienie musi mieć co najmniej 30 dni.

 

>>> ZAMÓW JUŻ TERAZ <<<

 

Pamiętajcie, że z poziomu panelu klienta jak i telefonicznie oraz mailowo macie możliwość zarządzania swoim zamówieniem. Szykuje Wam się wyjazd? To żaden problem, zestawy możecie przenieść na inny dowolny termin. A może wyjeżdżacie w miejsce, gdzie dostarczamy, zawsze macie możliwość zmiany adresu dostawy. 

 

KOD: WRZESIEN10

otrzymasz -10% zniżki na całe zamówienie oraz dodatek w postaci imbirówki lub zakwasu buraczanego do każdego dnia zamówienia.

 

>>> ZAMÓW JUŻ TERAZ <<<

 

O właściwościach imbirówki możecie przeczytać w poście na naszym blogu
https://smoothcatering.pl/2022/02/28/kurkuma-i-imbir-dlaczego-warto-wlaczyc-je-do-swojej-diety/

 

Jeżeli macie pytania dotyczące promocji na naszej stronie znajdziecie regulamin, my także jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
@ biuro@smoothcatering.pl 

tel. 783 656 316

Zniżki w Smooth Catering dieta pudełkowa