Nasze diety

Pod okiem doświadczonego zespołu kucharzy i dietetyka powstało menu pełne smaków, aromatów i pasji. Przygotowaliśmy dla Ciebie 12 diet z posiłkami, które zawierają przede wszystkim produkty najwyższej jakości, szeroką game produktów zwanych superfoods bez zawartości cukru.  Smooth Catering to propozycja dla osób, które szukają w cateringu dietetycznym świeżych, sezonowych warzyw i owoców, produktów bez konserwantów, zdrowych tłuszczów. Nasze diety to przede wszystkim bogate źródło witamin i minerałów, a co również jest ważne, oszczędność czasu. Nasz catering daje Ci wybór stąd, oprócz standardowego programu diet stworzyliśmy dietę z wyborem menu.

Wybór Menu

omlet catering dietetyczny

Dostępne wersje:

1200, 1500, 1800, 2000, 2200, 2500 kcal

Wybór menu to opcja dla tych, którzy lubią mieć całkowitą kontrolę nad posiłkami które przygotujemy w ramach diety.

Wybór menu daje możliwość zamawiania tylko tych posiłków, na które masz ochotę. Codziennie możesz wybierać spośród kilkunastu urozmaiconych propozycji dań. Z tą dietą masz pełną elastyczność, jesz co chcesz!

Smooth Standard

catering dietetyczny wybór menu

Dostępne wersje:

1200, 1500, 1800, 2000, 2200, 2500 kcal

Dieta pudełkowa Smooth Standard to idealny wybór dla tych, którzy chcą prowadzić zdrowy tryb życia oparty o pełnowartościowe, różnorodne i zbilansowane posiłki.

Tych, którzy cenią sobie odżywianie wpływające na witalność, dobre samopoczucie i sylwetkę. Posiłki przygotowujemy z najlepszej jakości składników. W naszym cateringu dietetycznym mamy na uwadze przy komponowaniu menu, aby dostarczało zbilansowane mikro- i makroskładniki oraz witaminy.

Bazujemy na świeżych sezonowych warzywach i owocach. Białka pochodzą przede wszystkim z wysokiej jakości wyselekcjonowanych mięs, ryb, jaj, roślin strączkowych oraz nabiału. Istotną składową dań są ponadto kwasy tłuszczowe pochodzące z odpowiednio dobranych źródeł oraz produkty określane mianem Super Foods jak quinoa, siemię lniane, jarmuż, goji, nasiona konopi, młody jęczmień, spirulina i chia.

Wege + Fish

Piękne jedzenie z rybą z cateringiem dietetycznym

Dostępne wersje:

1200, 1500, 1800, 2000, 2200, 2500 kcal

Nie lubisz dań mięsnych lub rezygnujesz z nich z powodów etycznych?

Nie ma problemu – w diecie wege+fish znajdziesz ryby, owoce morza, jaja, nabiał, rośliny strączkowe – zadbamy o to, by Twoja dieta była smaczna i pełnowartościowa bez mięsa. 

Wege 

Catering dietetyczny insulinooporność

Dostępne wersje:

1200, 1500, 1800, 2000, 2200, 2500 kcal

Dieta wegetariańska jest jedną z najzdrowszych i coraz popularniejszych diet.

Znajdziesz w niej jaja, nabiał, rośliny strączkowe – zadbamy o to, by Twoja dieta była smaczna i pełnowartościowa bez mięsa, ryb i owoców morza.

Keto

catering dietetyczny wegetariański

Dostępne wersje:

1500, 2000, 2500, 3000 kcal

Dieta pudełkowa Keto to propozycja dla chcących przejść na dietę ketogeniczną

bazującą przede wszystkim na dobrych tłuszczach i białkach polegającą na ograniczonym spożyciu węglowodanów. Stosowanie diety ketogennej w celu redukcji masy ciała wynika z założenia, iż organizm nie czerpie energii z węglowodanów, lecz ze spożywanych własnych tłuszczów i białka.

KETO to propozycja na szybkie pozbycie się zbędnych kilogramów. Spożycie węglowodanów na diecie ketogennej nie powinno przekraczać 30g dziennie. W diecie ketogennej znacząco obniżamy, a nawet eliminujemy produkty zawierające węglowodany. Dla osiągnięcia założeń dieta zawierać 3 posiłki i eliminuje następujące produkty: ryż, makarony, kasze, pieczywo, płatki zbożowe (owsiane, jaglane, gryczane, żytnie, kukurydziane i inne), owoce, słodycze.

Hashimoto

Dieta wege+fish a catering dietetyczny

Dostępne wersje:

1200, 1500, 1800, 2000, 2200, 2500 kcal

Dieta Smooth Hashimoto to idealny wybór dla osób zmagajacych się z chorobami tarczycy,

którzy chcą prowadzić zdrowy tryb życia oparty o pełnowartościowe, różnorodne i zbilansowane posiłki. Tych, którzy cenią sobie odżywianie wpływające na witalność, dobre samopoczucie i sylwetkę. Posiłki przygotowujemy z najlepszej jakości składników z wykluczeniem nabiału oraz produktów zawierających gluten z uwzględnieniem składników o niskim indeksie glikemicznym. W naszym cateringu dietetycznym mamy na uwadze przy komponowaniu menu, aby dostarczało zbilansowane mikro- i makroskładniki oraz witaminy. 

Dieta bazuje na świeżych sezonowych warzywach i owocach. Białka pochodzą z wysokiej jakości wyselekcjonowanych mięs, ryb, jaj oraz roślin strączkowych. Istotną składową dań są również kwasy tłuszczowe pochodzące z odpowiednio dobranych źródeł oraz produkty określane mianem Super Foods jak quinoa, siemię lniane, jarmuż, goji, nasiona konopi, młody jęczmień, spirulina i chia. 

Sport Standard

śniadanie w cateringu dietetycznym

Dostępne wersje:

1500, 1800, 2000, 2200, 2500, 2800, 3000, 3500 kcal

Dieta pudełkowa Sport Standard to propozycja dla aktywnych osób, uprawiających sport wyczynowo lub rekreacyjnie.

Dla tych, którzy poszukują odżywiania wpływającego na optymalizację wyników i regenerację organizmu.

To idealny wybór dla chcących prowadzić zdrowy i aktywny tryb życia oparty o pełnowartościowy, różnorodny i zbilansowany sposób odżywiania wpływający na witalność, dobre samopoczucie i sylwetkę. W naszym cateringu dietetycznym posiłki przygotowujemy jedynie z najlepszej jakości składników, mając na uwadze skomponowanie menu dostarczającego zbilansowane mikro- i makroskładniki oraz witaminy.

Menu uwzględnia zwiększone zapotrzebowanie na mikro- i makroelementy, przeciwutleniacze i minerały niezbędne dla sportowców, białka pochodzące z mięsa, ryb, jaj, roślin strączkowych i nabiału, kiełków oraz odpowiednie tłuszcze i łatwo przyswajalne węglowodany. W menu oferujemy batony proteinowe i koktajle wspomagające wchłanianie składników odżywczych i energii. Z uwagi na wymagania żywieniowe zestawy SPORT zawierają dania z wysoką zawartością węglowodanów dla energii i redukcji zmęczenia w trakcie zwiększonego wysiłku fizycznego oraz z wysoką zawartością białek idealną na potreningową porę.

Dania w Smooth Catering dietetyczny wykonane są z uwzględnieniem preferencji żywieniowych oraz nietolerancji pokarmowych.

Sport Less Gluten + Lacto Free

catering dietetyczny zupa

Dostępne wersje:

1500, 1800, 2000, 2200, 2500, 2800, 3000, 3500 kcal

Jeśli jesteś osobą aktywną fizycznie oraz rezygnujesz z laktozy i glutenu w swojej diecie, mamy dla Ciebie rozwiązanie

dieta pudełkowa Sport Less Gluten, Lacto Free to propozycja dla aktywnych osób, uprawiających sport wyczynowo lub rekreacyjnie. Dla tych, którzy poszukują odżywiania wpływającego na optymalizację wyników i regenerację organizmu. 

To idealny wybór dla chcących prowadzić zdrowy i aktywny tryb życia oparty o pełnowartościowy, różnorodny i zbilansowany sposób odżywiania wpływający na witalność, dobre samopoczucie i sylwetkę. W naszym cateringu dietetycznym posiłki przygotowujemy jedynie z najlepszej jakości składników, mając na uwadze skomponowanie menu dostarczającego zbilansowane mikro- i makroskładniki oraz witaminy. 

Menu uwzględnia zwiększone zapotrzebowanie na mikro- i makroelementy, przeciwutleniacze i minerały niezbędne dla sportowców, białka pochodzące z mięsa, ryb, jaj, roślin strączkowych, nabiału pozbawionego laktozy – cukru mlecznego, kiełki oraz odpowiednie tłuszcze i łatwo przyswajalne węglowodany. W menu oferujemy batony proteinowe i koktajle wspomagające wchłanianie składników odżywczych i energii. Z uwagi na wymagania żywieniowe zestawy SPORT zawierają dania z wysoką zawartością węglowodanów dla energii i redukcji zmęczenia w trakcie zwiększonego wysiłku fizycznego oraz z wysoką zawartością białek idealną na potreningową porę

Dania w Smooth Catering dietetyczny wykonane są z uwzględnieniem preferencji żywieniowych oraz nietolerancji pokarmowych.

Sirtfood

catering dietetyczny wegetariański

Dostępne wersje:

Etap I – 1000 kcal  |  Etap II – 1500 kcal

Sirt to dieta pudełkowa, która swoją popularność zawdzięcza niesamowitej metamorfozie Adele.

Jej głównym założeniem jest aktywacja sirtuin – białek enzymatycznych mających zdolność wyciszania określonych genów tzw. genów starzenia, decydujących o długości i jakości życia. Posiłki przygotowujemy z najlepszej jakości składników. W naszym cateringu dietetycznym mamy na uwadze przy komponowaniu menu, aby dostarczało zbilansowane mikro- i makroskładniki oraz witaminy.

Dieta Adele nie tylko pomaga osiągnąć wymarzoną sylwetkę, ale ma też właściwości prozdrowotne – odmładza organizm, wspiera układ krążenia, reguluje poziom insuliny i glukozy oraz przyspiesza metabolizm dzięki spożyciu produktów zawierających aktywatory sirtuin. Są to witaminowe koktajle i zielone soki, będące prawdziwą bombą naturalnych przeciwutleniaczy i polifenoli. Bazujemy na świeżych sezonowych warzywach i owocach. Białka pochodzą z wysokiej jakości wyselekcjonowanych mięs, ryb, jaj, roślin strączkowych oraz nabiału. Istotną składową dań są również kwasy tłuszczowe pochodzące z odpowiednio dobranych źródeł oraz produkty określane mianem Super Foods jak quinoa, siemię lniane, jarmuż, goji, nasiona konopi, młody jęczmień, spirulina i chia.

Poznaj
SMOOTH CATERING

 Nasza wartość to tworzyć catering dietetyczny z myślą o spełnieniu oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Ściśle mówiąc uczciwość i integralność traktujemy bardzo poważnie – w rezultacie bezkompromisowo stawiamy na jakość produktów, restauracyjny smak i ekologiczne rozwiązania. Zdrowe, pyszne i zbilansowane posiłki, przygotowane przez kucharzy z doświadczeniem z najlepszych krakowskich restauracji, pakujemy w opakowania kompostowalne z pulpy z trzciny cukrowej – pozostałości po produkcji cukru oraz z tworzyw sztucznych spełniające wszystkie najnowsze wymogi dotyczące ochrony środowiska, nadające się do ponownego użytku – recyklingu. Inwestujemy w naszą dietę pudełkową mnóstwo pasji, energii, wiedzy i czasu, aby każdego dnia dostarczać pod Wasze drzwi tylko to co najlepsze. Sprawdź nas i przekonaj się sam.

Jakość

Nasza wartość to tworzyć catering dietetyczny z myślą o spełnieniu oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. 

Smak

Zdrowe, pyszne i zbilansowane posiłki, przygotowane przez kucharzy z doświadczeniem z najlepszych krakowskich restauracji.

Ekologia

Diety pakujemy również w opakowania kompostowalne z pulpy z trzciny cukrowej – pozostałości po produkcji cukru.

Restauracyjny smak, w zdrowym wydaniu.

Co Nas wyróżnia?

Twoja dieta pudełkowa przygotowana jest z produktów wyselekcjonowanych przez szefową kuchni Barbarę Kasperską, która swoją pasję i doświadczenie adaptuje w smaczne i zdrowe posiłki. Korzystając z naszego cateringu dietetycznego, macie pewność, że dania są przygotowane zgodnie z wytycznymi dotyczącymi rozkładu kalorii i makroskładników.

t

Dlaczego warto wybrać Smooth Catering?

W naszej ofercie znajdziecie 13 propozycji diet, w tym diety standardowe w opcjach mięsnych, wegetariańskich, jak również z ograniczoną ilością glutenu oraz bez nabiału. W swojej ofercie posiadamy też diety specjalistyczne, dla osób zmagających się z insulinoopornością, czy problemami z tarczycą. W tym przypadku do wyboru są diety: z niskim indeksem glikemicznym w wersji standard oraz wege+fish jak również hashimoto. Dla sportowców przygotowaliśmy dwie opcje ze zwiększoną ilością podaży białka. Od niedawna dla tych, którzy cenią sobie wybór oraz chcą mieć wpływ na tworzenie swojej diety, przygotowaliśmy Dietę z wyborem menu, w której codziennie jest do wyboru ponad 20 różnych posiłków.

R

Jakość składników

Od samego początku naszej działalności mikrozioła zabieramy od naszych przyjaciół z Urbanika Farms, warzywa od Bogaty, mięso z Kompanii Mięsnej. Nawiązaliśmy też współpracę z rzemieślniczą piekarnią Ferment, aby dostarczać najwyższej jakości pieczywo robione jak dawniej, na naturalnym zakwasie. Korzystamy wyłącznie z jajek z wolnego wybiegu oraz od kur zielononóżek z firmy Jajco.  Zatowarowanie odbywa się codziennie, dzięki czemu zachowują należytą świeżość.

Bezpieczna dostawa

Przy współpracy z firmą transportową zasięg naszej diety pudełkowej objął całą Polskę, dowozimy do wszystkich miast wojewódzkich, a także ich sąsiednich miejscowości co daje bazę ponad 700 miast. Jedzenie dostarczane są wyłącznie wyspecjalizowanymi samochodami z chłodnią, dzięki czemu posiłki zachowują świeżość, i aż do dostawy pod drzwi są w ciągu chłodniczym zgodnie z zasadami bezpieczeństwa do spraw żywności HACCP.