Kontakt z BOK

​Jeżeli masz jakiekolwiek pytania – nasze Biuro Obsługi Klienta służy pomocą od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 – 20:00 oraz w soboty 8:00 – 13:00.

Napisz do nas!

3 + 14 =

Biuro Obsługi Klienta

dostępne poniedziałek - piątek w godzinach 6:00 20:00 - sobota 8:00 13:00
tel. 799 356 944e-mail: biuro@smoothcatering.pl

Poznaj
SMOOTH CATERING

 Nasza wartość to tworzyć catering dietetyczny z myślą o spełnieniu oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Ściśle mówiąc uczciwość i integralność traktujemy bardzo poważnie – w rezultacie bezkompromisowo stawiamy na jakość produktów, restauracyjny smak i ekologiczne rozwiązania. Zdrowe, pyszne i zbilansowane posiłki, przygotowane przez kucharzy z doświadczeniem z najlepszych krakowskich restauracji, pakujemy w opakowania kompostowalne z pulpy z trzciny cukrowej – pozostałości po produkcji cukru oraz z tworzyw sztucznych spełniające wszystkie najnowsze wymogi dotyczące ochrony środowiska, nadające się do ponownego użytku – recyklingu. Inwestujemy w naszą dietę pudełkową mnóstwo pasji, energii, wiedzy i czasu, aby każdego dnia dostarczać pod Wasze drzwi tylko to co najlepsze. Sprawdź nas i przekonaj się sam.

Jakość

Nasza wartość to tworzyć catering dietetyczny z myślą o spełnieniu oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.

Smak

Zdrowe, pyszne i zbilansowane posiłki, przygotowane przez kucharzy z doświadczeniem z najlepszych krakowskich restauracji.

Ekologia

Diety pakujemy również w opakowania kompostowalne z pulpy z trzciny cukrowej – pozostałości po produkcji cukru.

Restauracyjny smak, w zdrowym wydaniu.

Co Nas wyróżnia?

Twoja dieta pudełkowa przygotowana jest z produktów wyselekcjonowanych przez szefową kuchni Barbarę Kasperską, która swoją pasję i doświadczenie adaptuje w smaczne i zdrowe posiłki. Korzystając z naszego cateringu dietetycznego, macie pewność, że dania są przygotowane zgodnie z wytycznymi dotyczącymi rozkładu kalorii i makroskładników.

t

Dlaczego warto wybrać Smooth Catering?

W naszej ofercie znajdziecie 13 propozycji diet, w tym diety standardowe w opcjach mięsnych, wegetariańskich, jak również z ograniczoną ilością glutenu oraz bez nabiału. W swojej ofercie posiadamy też diety specjalistyczne, dla osób zmagających się z insulinoopornością, czy problemami z tarczycą. W tym przypadku do wyboru są diety: z niskim indeksem glikemicznym w wersji standard oraz wege+fish jak również hashimoto. Dla sportowców przygotowaliśmy dwie opcje ze zwiększoną ilością podaży białka. Od niedawna dla tych, którzy cenią sobie wybór oraz chcą mieć wpływ na tworzenie swojej diety, przygotowaliśmy Dietę z wyborem menu, w której codziennie jest do wyboru ponad 20 różnych posiłków.

R

Jakość składników

Od samego początku naszej działalności mikrozioła zabieramy od naszych przyjaciół z Urbanika Farms, warzywa od Bogaty, mięso z Kompanii Mięsnej. Nawiązaliśmy też współpracę z rzemieślniczą piekarnią Ferment, aby dostarczać najwyższej jakości pieczywo robione jak dawniej, na naturalnym zakwasie. Korzystamy wyłącznie z jajek z wolnego wybiegu oraz od kur zielononóżek z firmy Jajco.  Zatowarowanie odbywa się codziennie, dzięki czemu zachowują należytą świeżość.

Bezpieczna dostawa

Przy współpracy z firmą transportową zasięg naszej diety pudełkowej objął całą Polskę, dowozimy do wszystkich miast wojewódzkich, a także ich sąsiednich miejscowości co daje bazę ponad 700 miast. Jedzenie dostarczane są wyłącznie wyspecjalizowanymi samochodami z chłodnią, dzięki czemu posiłki zachowują świeżość, i aż do dostawy pod drzwi są w ciągu chłodniczym zgodnie z zasadami bezpieczeństwa do spraw żywności HACCP.