Dieta Sirt

Etap I – 1000 kcal  |  Etap II – 1500 kcal

Sirt to dieta pudełkowa, która swoją popularność zawdzięcza niesamowitej metamorfozie Adele. Jej głównym założeniem jest aktywacja sirtuin – białek enzymatycznych mających zdolność wyciszania określonych genów tzw. genów starzenia, decydujących o długości i jakości życia. Posiłki przygotowujemy z najlepszej jakości składników. W naszym cateringu dietetycznym mamy na uwadze przy komponowaniu menu, aby dostarczało zbilansowane mikro- i makroskładniki oraz witaminy.

Dieta Adele nie tylko pomaga osiągnąć wymarzoną sylwetkę, ale ma też właściwości prozdrowotne – odmładza organizm, wspiera układ krążenia, reguluje poziom insuliny i glukozy oraz przyspiesza metabolizm dzięki spożyciu produktów zawierających aktywatory sirtuin. Są to witaminowe koktajle i zielone soki, będące prawdziwą bombą naturalnych przeciwutleniaczy i polifenoli. Bazujemy na świeżych sezonowych warzywach i owocach. Białka pochodzą z wysokiej jakości wyselekcjonowanych mięs, ryb, jaj, roślin strączkowych oraz nabiału. Istotną składową dań są również kwasy tłuszczowe pochodzące z odpowiednio dobranych źródeł oraz produkty określane mianem Super Foods jak quinoa, siemię lniane, jarmuż, goji, nasiona konopi, młody jęczmień, spirulina i chia.

Znamy naszych dostawców, wszystkie składniki poddajemy dogłębnej analizie i selekcji, nie stosujemy półproduktów, ulepszaczy i konserwantów. Nie używamy cukru, słodzimy ksylitolem, miodem i korzystamy ze słodzików naturalnie występujących w owocach. Z myślą o zwiększeniu walorów zdrowotnych naszych dań, stosujemy składniki zawierające dużą ilość antyoksydantów. W celu optymalizowania diety współpracujemy z zespołem doświadczonych dietetyków.

W swojej ofercie posiadamy dietę Sirtfood składająca się z dwóch etapów:

I – zawiera 3 koktajle oraz 1 posiłek stały

II – składający się z 2 koktajli i 2 posiłków stałych

%

Tłuszcze

%

Białka

%

Węglowodany

DIETETYCZNA MATEMATYKA

Nasze diety opracowujemy z matematyczną precyzją – dba o to mgr Joanna Kurkiewicz – dietetyk kliniczna z dyplomem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jej specjalnością jest dietoterapia w chorobach takich jak: insulinooporność, cukrzyca, nadciśnienie, miażdżyca i wiele innych.

STANDARDY NAUKOWE

Opracowując menu, stosujemy się do wytycznych i zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia, Organizacji Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa, Instytutu Żywności i Żywienia oraz Polskiego Towarzystwa Dietetycznego.

DIETA SIRT

Dieta pudełkowa SIRT to zbilansowana, różnorodna i pełnowartościowa dieta odpowiednia dla każdej zdrowej osoby o przeciętnej aktywności fizycznej, której celem jest redukcja wagi przy jednoczesnym zachowaniu świetnej kondycji organizmu.

ODŻYWCZOŚĆ SUPERFOODS

Doceniając gęstość odżywczą superżywności, dbamy o to by jak najczęściej trafiała ona do naszych pudełek – są to m.in. nasiona konopi oraz chia, siemię lniane, orzechy, spirulina, jagody goji, komosa ryżowa, jarmuż, kasza jaglana czy miód.

JAKOŚĆ I RÓŻNORODNOŚĆ

Produkty traktujemy ze szczególną starannością – uważnie dobieramy dla naszego cateringu dietetycznego dostawców, z którymi współpracujemy, zwracamy uwagę na certyfikaty, kupujemy jedynie surowe, proste składniki bez dodatków, konserwantów i polepszaczy smaku.

EKOLOGICZNE ROZWIĄZANIA

Jesteśmy cateringiem dietetycznym, który w swojej ofercie posiada opakowania kompostowalne z pulpy z trzciny cukrowej – pozostałości po produkcji cukru. Dzięki temu  przyczyniasz się do ratowania planety. W obliczu nadciągającej katastrofy klimatycznej – naszym zdaniem warto!

Na czym opieramy dietę Sirt?

 • sezonowe warzywa i owoce
 • pełnoziarniste produkty zbożowe
 • świeży nabiał, jaja zielononóżek i z wolnego wybiegu
 • orzechy, pestki, nasiona i wartościowe tłuszcze roślinne
 • najlepsze ryby i owoce morza, nasiona roślin strączkowych
 • odżywcze superfoods
 • słodycz czerpiemy z owoców, erytrytolu, ksylitolu lub naturalnego miodu
 • smak podkręcamy świeżymi ziołami, przyprawami i niewielkim dodatkiem soli wysokozmineralizowanej – himalajskiej lub kłodawskiej

Jakich produktów nie znajdziesz w naszych pudełkach?

 • cukru rafinowanego
 • produktów przetworzonych
 • przemysłowych olejów i tłuszczy
 • aromatów, barwników
 • emulgatorów, zagęstników
 • konserwantów, przeciwutleniaczy, stabilizatorów