Współpraca

– skorzystajmy na partnerstwie

Jesteś trenerem personalnym?

Mamy propozycję dla Ciebie i Twoich podopiecznych! Odezwij się do nas, aby uzyskać indywidualny kod rabatowy, który pozwoli Twoim klientom uzyskać zniżkę na dietę – a Ty od każdego zamówienia otrzymasz od nas wynagrodzenie pieniężne. Ponadto oferujemy Ci darmową* dietę z naszej oferty oraz współpracę polegającą na wzajemnej promocji – nasi klienci również szukają trenerów, a dzięki nam trafią właśnie do Ciebie!

*po podpisaniu umowy

Organizujesz event sportowy?

Zapewnij jego uczestnikom pyszne i zdrowe przekąski! Daj nam znać, ilu osób się spodziewasz, jaki jest termin wydarzenia i jego lokalizacja, a my przygotujemy dla Ciebie propozycję menu i wesprzemy Cię w tym dniu np. bezcukrowymi słodkościami czy odżywczymi koktajlami. Wolisz na słono? Nie ma problemu! Omówimy z Tobą każdy szczegół i zadbamy o to, by ten dzień był wyjątkowo pyszny.

Prowadzisz siłownię?

Proponujemy Ci współpracę partnerską polegającą na stworzeniu kodu rabatowego dla Twoich trenerów i Waszych podopiecznych, dzięki któremu otrzymasz od nas zwroty pieniężne z każdego zamówienia. Wesprzemy również organizowane przez Was wydarzenia, zapewniając darmowe przekąski, a także będziemy promować Twoją markę poprzez swoje kanały społecznościowe. Nie ryzykujesz żadną inwestycją – możesz jedynie zyskać!

Zatrudniasz pracowników lub pracujesz w HR?

Efektywność pracownika w bardzo dużej mierze zależy od jego samopoczucia – wierzymy, że karta multisport oraz pakiet medyczny mają na nie duży wpływ, ale to, co bezpośrednio napędza ludzki organizm do działania to posiłki, które spożywamy każdego dnia. Czy zastanawiałeś się, co jedzą Twoi pracownicy? Ile zajmuje im to czasu? Ile daje radości? Jak wpływa na ich motywację i możliwości?

Wyobraź sobie, że w firmowej lodówce codziennie macie komplet pysznych, zdrowo zbilansowanych i odżywczych posiłków dla całego zespołu. Matematyczna precyzja z jaką zespół naszych dietetyków bilansuje makro i mikroskładniki wesprze kondycję umysłową i fizyczną całego zespołu, a restauracyjny smak i prezentacja w kompostowalnym pudełku zapewnią Wam świetny nastrój i dobre samopoczucie. Brzmi dobrze, prawda?

Jeśli chcesz otrzymać od nas indywidualną ofertę – prosimy o telefon lub maila z informacją o prognozowanej ilości zainteresowanych pracowników.