Dieta Smooth Wege+Fish – catering dietetyczny

1200, 1500, 1800, 2000, 2200, 2500 kcal

Nie lubisz dań mięsnych lub rezygnujesz z nich z powodów etycznych? Nie ma problemu – w diecie wege+fish znajdziesz ryby, owoce morza, jaja, nabiał, rośliny strączkowe – zadbamy o to, by Twoja dieta była smaczna i pełnowartościowa bez mięsa. 

Dieta pudełkowa Smooth Wege+Fish to idealny wybór dla tych, którzy chcą prowadzić zdrowy tryb życia oparty o pełnowartościowe, różnorodne i zbilansowane posiłki. Tych, którzy cenią sobie odżywianie wpływające na witalność, dobre samopoczucie i sylwetkę. Posiłki przygotowujemy z najlepszej jakości składników. W naszym cateringu dietetycznym mamy na uwadze przy komponowaniu menu, aby dostarczało zbilansowane mikro- i makroskładniki oraz witaminy.

Bazujemy na świeżych sezonowych warzywach i owocach. Białka pochodzą z wysokiej jakości wyselekcjonowanych ryb, owoców morza, jaj, roślin strączkowych oraz nabiału. Istotną składową dań są również kwasy tłuszczowe pochodzące z odpowiednio dobranych źródeł oraz produkty określane mianem Super Foods jak quinoa, siemię lniane, jarmuż, goji, nasiona konopi, młody jęczmień, spirulina i chia.

Znamy naszych dostawców, wszystkie składniki poddajemy dogłębnej analizie i selekcji, nie stosujemy półproduktów, ulepszaczy i konserwantów. Nie używamy cukru, słodzimy ksylitolem, miodem i korzystamy ze słodzików naturalnie występujących w owocach. Z myślą o zwiększeniu walorów zdrowotnych naszych dań, stosujemy składniki zawierające dużą ilość antyoksydantów. W celu optymalizowania diety współpracujemy z zespołem doświadczonych dietetyków.

Dania w Smooth Catering dietetyczny wykonane są z uwzględnieniem preferencji żywieniowych oraz nietolerancji pokarmowych.

%

Tłuszcze

%

Białka

%

Węglowodany

DIETETYCZNA MATEMATYKA

Nasze diety opracowujemy z matematyczną precyzją – dba o to mgr Joanna Kurkiewicz – dietetyk kliniczna z dyplomem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jej specjalnością jest dietoterapia w chorobach takich jak: insulinooporność, cukrzyca, nadciśnienie, miażdżyca i wiele innych.

STANDARDY NAUKOWE

Opracowując menu, stosujemy się do wytycznych i zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia, Organizacji Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa, Instytutu Żywności i Żywienia oraz Polskiego Towarzystwa Dietetycznego.

SMOOTH WEGE+FISH

Dieta Smooth Wege+Fish to zbilansowana, różnorodna i pełnowartościowa dieta, odpowiednia dla każdej zdrowej osoby o przeciętnej aktywności fizycznej, której celem jest zachowanie świetnej kondycji organizmu przy jednoczesnej rezygnacji ze spożywania produktów mięsnych.

ODŻYWCZOŚĆ SUPERFOODS

Doceniając gęstość odżywczą superżywności, dbamy o to by jak najczęściej trafiała ona do naszych pudełek – są to m.in. nasiona konopi oraz chia, siemię lniane, orzechy, spirulina, jagody goji, komosa ryżowa, jarmuż, kasza jaglana czy miód.

JAKOŚĆ I RÓŻNORODNOŚĆ

Produkty traktujemy ze szczególną starannością – uważnie dobieramy dla naszego cateringu dietetycznego dostawców, z którymi współpracujemy, zwracamy uwagę na certyfikaty, kupujemy jedynie surowe, proste składniki bez dodatków, konserwantów i polepszaczy smaku.

EKOLOGICZNE ROZWIĄZANIA

Jesteśmy cateringiem dietetycznym, który w swojej ofercie posiada opakowania kompostowalne z pulpy z trzciny cukrowej – pozostałości po produkcji cukru. Dzięki temu  przyczyniasz się do ratowania planety. W obliczu nadciągającej katastrofy klimatycznej – naszym zdaniem warto!

Na czym opieramy dietę Smooth Wege+Fish?

 • sezonowe warzywa i owoce
 • pełnoziarniste produkty zbożowe
 • świeży nabiał, jaja zielononóżek i z wolnego wybiegu
 • orzechy, pestki, nasiona i wartościowe tłuszcze roślinne
 • najlepsze ryby i owoce morza, nasiona roślin strączkowych
 • odżywcze superfoods
 • słodycz czerpiemy z owoców, erytrytolu, ksylitolu lub naturalnego miodu
 • smak podkręcamy świeżymi ziołami, przyprawami i niewielkim dodatkiem soli wysokozmineralizowanej – himalajskiej lub kłodawskiej

Jakich produktów nie znajdziesz w naszych pudełkach?

 • cukru rafinowanego
 • produktów przetworzonych
 • przemysłowych olejów i tłuszczy
 • aromatów, barwników
 • emulgatorów, zagęstników
 • konserwantów, przeciwutleniaczy, stabilizatorów