DIETA PUDEŁKOWA

Tarnowskie Góry

Nie masz czasu na gotowanie? A może nie lubisz marnować jedzenia? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie. Będzie nim nasz Smooth Catering dieta pudełkowa Tarnowskie Góry. Posiłki przygotowujemy codziennie, dbając o jakość składników, doskonały smak, liczbę kalorii i odpowiedni rozkład makroskładników. Niezależnie od tego, czy wybierzesz dostawę do domu, czy do biura. Zawsze będziemy mogli dostarczyć Ci zdrowe, świeże posiłki na terenie dzielnic miasta Tarnowskie Góry. Gwarantujemy, że gdy tylko nas poznasz, pozostaniesz na dłużej.

DIETA SMOOTH

​(1000, 1200, 1500, 1800,
2000, 2200, 2500 KCAL)

To idealny wybór dla tych,
którzy chcą prowadzić zdrowy tryb życia
oparty o pełnowartościowe,
różnorodne i zbilansowane posiłki.
Tych, którzy cenią sobie odżywianie
wpływające na witalność,
dobre samopoczucie i sylwetkę.

STANDARD | WEGE | WEGE+FISH | LACTO FREE | LESS GLUTEN

DIETA SPORT

(2000, 2200, 2500, 2800,
3000, 3500 KCAL)

To propozycja dla aktywnych osób,
uprawiających sport wyczynowo
lub rekreacyjnie.
Dla tych, którzy poszukują
odżywiania wpływającego
na optymalizację wyników
i regenerację organizmu.

STANDARD |  WEGE+FISH |
LACTO FREE | LESS GLUTEN

DIETA KETO

(1500, 2000, 2500, 3000,
3500, 4000 KCAL)

Dieta KETO to propozycja
dla chcących przejść na
dietę ketogeniczną
bazującą przede wszystkim
na dobrych tłuszczach i białkach,
polegającą na ograniczonym
spożyciu węglowodanów.

3 POSIŁKI DZIENNIE
.

Dieta pudełkowa, dzięki której masz wybór!

U nas każdy znajdzie dla siebie idealne menu, w zależności od swoich potrzeb. Nieważne czy chcesz zredukować tkankę tłuszczową, utrzymać wagę, czy też nabrać masy mięśniowej. Możesz wybierać spośród diet standardowych, bez laktozy, bez glutenu, sport, wegetariańskich itp. Nasz catering dietetyczny Tarnowskie Góry to aż kilkanaście różnego rodzaju diet, z podziałem na liczbę kalorii i rozkład makroskładników. Zdrowe menu układają wykwalifikowani dietetycy i uzdolnieni kucharze, dbający o najmniejszy szczegół. Następnie w dogodnych warunkach nasza dieta pudełkowa Tarnowskie Góry zawożona jest pod wskazany przez Ciebie adres.

Smooth Catering dieta pudełkowa Tarnowskie Góry , czyli jakość i świeżość

Stawiamy przede wszystkim na jakość produktów od lokalnych dostawców z najbliższego nam otoczenia, w tym ze śląska. Podobnie jest z dostawą naszej diety pudełkowej. Ze względu na fakt, że chcemy utrzymać wysoki poziom świeżości potraw, lokalizacje możesz sprawdzić w zakładce Mapy dostaw. W tym celu możesz również skontaktować się z nami za pomocą zakładki Kontakt. Dzięki temu będziemy mogli znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie, w tym zbilansowaną dietę i miejsce dostawy. Każdy nasz gość może również utworzyć swój panel klienta, by wiedzieć jaką dietę wybrał i ile dni do końca diety mu pozostało, by móc zamówić ją ponownie.

Smooth Catering dietetyczny Tarnowskie Góry – przetestuj nas!

Zanim zdecydujesz się na menu na dłuższy okres, zawsze możesz zamówić u nas zestaw testowy. Jest on nieco tańszy od standardowego dnia diety, jednak w pełni wartościowy, by przekonać się, że warto nam zaufać. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę Zamówienia, a następnie wybierzesz catering dietetyczny na miasto Tarnowskie Góry. Następnie pokierujemy Cię dokładnie, krok po kroku, by złożyć dyspozycję. Pamiętaj, że na dzień testowy możesz wybierać z każdej dostępnej diety. Jeśli zatem chcesz zadbać o swoje zdrowie, zaoszczędzić czas na gotowanie i zakupy, wybierz Smooth Catering dietetyczny Tarnowskie Góry.