Biuro Obsługi Klienta

dostępne poniedziałek - piątek w godzinach 8:00 16:00
tel. 799 356 944e-mail: biuro@smoothcatering.pl

Napisz do nas!

3 + 2 =

FAQ - najczęściej zadawane pytania

JAKĄ WARTOŚĆ DODANĄ OFERUJE SMOOTH CATERING?

Jesteśmy cateringiem dietetycznym, który w swojej ofercie posiada opakowania biodegradowalne w standardzie. Dzięki temu Ty masz możliwość, przyczynić się do ratowania planety. W obliczu nadciągającej katastrofy klimatycznej – naszym zdaniem warto! W każdym posiłku znajdziesz u nas też produkty zwane superfoods, jaja od zielononóżki kuropatwianej i z wolnego wybiegu, przygotowane przez kucharzy z doświadczeniem z najlepszych krakowskich restauracji. Inwestujemy w nasz produkt mnóstwo pasji, energii, wiedzy i czasu. Sprawdź nas.

CZY TWORZYCIE DIETY INDYWIDUALNE I WYKLUCZENIA PRODUKTÓW?

Nie posiadamy w ofercie diet indywidualnych. Aby, dopasować dietę pod swoje potrzeby możesz zgłosić nam jednak wykluczenia pojedynczych produktów spożywczych, które uwzględnimy w diecie w miarę możliwości – szczegóły ustalimy z Tobą telefonicznie lub mailowo. Aby przygotować dla Państwa dopracowane przez nas dania oraz, aby uniknąć pomyłek, wykluczenia produktów nie są u nas  dostępne. Jednak w każdym przypadku podchodzimy indywidualnie oraz staramy się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, w tym celu skontaktuj się z naszym BOK w celu ustalenia możliwości. Wszelkie indywidualne zmiany, dotyczące wykluczeń, będą uwzględniane na etykietach pudełek w dolnej części.

PO CO MAM OCENIAĆ DANIA? CZY MAM Z TEGO JAKIEŚ KORZYŚCI?

Po każdym dniu diety dostajesz możliwość oceny posiłków w Panelu Klienta (w aplikacji oraz na stronie www). Oceniając zjedzone posiłki dajesz nam znać czy smakowało oraz czy są ew. rzeczy do poprawy przez nas. Analizujemy wszystkie oceny i na ich podstawie wprowadzamy poprawki do menu. Dla nas ocena jest bardzo cenna, pomaga nam się rozwijać, dlatego Ciebie nagradzamy dodatkowymi 10 punktami do skarbonki, za każdy oceniony posiłek. Punkty w skarbonce obniżą wartość Twojego kolejnego zamówienia diety.

Z JAKIEGO MATERIAŁU SĄ STWORZONE OPAKOWANIA EKOLOGICZNE?

Nasze opakowania EKO to 100% biodegradowalne pojemniki z trzciny cukrowej. Pojemniki cechuje międzynarodowa certyfikacja ekologiczności oraz najwyższa jakość. Więcej przeczytasz w zakładce EKO..

ILE KOSZTUJE WASZ CATERING I NA ILE DNI MOGĘ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?

Cena jest uzależniona od rodzaju diety, którą wybierzesz, kaloryczności oraz czasu na jak długo zamawiasz swoją dietę – im dłuższe zamówienie, tym niższa cena za dzień. Sprawdź wycenę interesującej Cię diety w zakładce Cennik. Sam decydujesz, w jakie dni będziemy dostarczać dla Ciebie dietę, czy tylko w dni robocze, czy także w weekendy. A może potrzebujesz wsparcia w żywieniu tylko we wtorki i czwartki? Wystarczy zaznaczyć to, składając zamówienie.

CZY MAJĄC CELIAKIĘ, MOGĘ ZAMÓWIĆ DIETĘ LESS GLUTEN?

Do przygotowania diety Less Gluten nie wykorzystujemy produktów zawierających gluten. Występują one jednak w pozostałych wariantach, które przyrządzamy w naszej kuchni. Oznacza to, że śladowe ich ilości mogą znaleźć się w diecie Less Gluten, dlatego nie jest ona zalecana dla osób chorych na celiakię.

CZY MAJĄC CELIAKIĘ, MOGĘ ZAMÓWIĆ DIETĘ LESS GLUTEN?

Do przygotowania diety Less Gluten nie wykorzystujemy produktów zawierających gluten. Występują one jednak w pozostałych wariantach, które przyrządzamy w naszej kuchni. Oznacza to, że śladowe ich ilości mogą znaleźć się w diecie Less Gluten, dlatego nie jest ona zalecana dla osób chorych na celiakię.

GDZIE MOGĘ WYRZUCAĆ OPAKOWANIA EKOLOGICZNE?

Nasze ekologiczne opakowania rozkładają się w kilkadziesiąt dni oraz są kompostowalne. Jednak należy je wyrzucać do odpadów “zmieszanych”. Firmy odpowiadające za wywóz oraz segregacje śmieci, niestety nie zakwalifikują pojemników ekologicznych do odpadów BIO. Z tego właśnie powodu powinno się je wyrzucać do odpadów “zmieszanych”, czyli czarnych pojemników.

Jednak nie martw się! W odpadach zmieszanych opakowania ekologiczne również szybciej się rozkładają i nie pozostawiają śladu tak jak plastik, a właśnie o to w nich chodzi!

JAKĄ DIETĘ I KALORYCZNOŚĆ WYBRAĆ?

W pierwszym kroku zdecyduj, jaki plan dietetyczny jest zgodny z Twoimi preferencjami. W zależności od tego, czy chcesz jeść wszystkie produkty, czy jesteś np. wegetarianinem, albo masz nietolerancję glutenu lub laktozy, czy też potrzebujesz specjalistycznej diety jak IO, czy ketogeniczna, wybierz odpowiedni dla siebie wariant. W kolejnym etapie odznacz odpowiednią dla siebie kaloryczność, jeśli nie wiesz, jakie jest Twoje zapotrzebowanie skorzystaj z kalkulatora kalorii dostępnego w zamawiarce. Jeśli nadal masz wątpliwości, skorzystaj z darmowej konsultacji dietetycznej.

JAKIE INFORMACJE ZNAJDUJĄ SIĘ NA ETYKIETACH POSIŁKÓW?

Każdy posiłek ma własną etykietę. Znajdziesz na niej rodzaj posiłku, nazwę dania, składniki, kaloryczność, zawartość makroskładników i ewentualnych alergenów oraz zalecenie czy jeść na ciepło czy na zimno.

CZY MOGĘ ZMIENIĆ MIEJSCE DOSTAWY LUB ZREZYGNOWAĆ Z DANEGO DNIA NP. Z POWODU WYJAZDU?

Oczywiście, daj nam znać do 12:00 dnia poprzedzającego zmianę adresu, a w przypadku rezygnacji z danego dnia konieczne będzie poinformowanie nas na 2 dni przed planowaną dostawą do godz. 20:00 – dietę przedłużymy przenosząc ten dzień na koniec zamówienia. Możesz również samodzielnie edytować dni oraz adresy dostawy w Panelu Klienta do godz. 20:00  – 2 dni wcześniej tj. zmiana w niedzielę do 20:00 umożliwia zmianę diety we wtorek.

CZYM JEST PROGRAM LOJALNOŚCIOWY, SKARBONKA I JAKIE MA FUNKCJE?

Skarbonka to Twoje specjalne miejsce w Panelu Klienta, gdzie zbierasz punkty lojalnościowe za swoje aktywności związane z cateringiem dietetycznym Smooth. Zebrane punkty możesz wykorzystać do wymiany posiłków i/lub obniżenia ceny za kolejne zamówienia. Szczegóły sprawdź w zakładce Program lojalnościowy dostępnej na naszej stronie. Bardzo proste i przydatne. Za określone czynności dostajesz punkty rabatowe. Skarbonkę możesz również doładować jak kartę prepaid (przedpłaconą) – szybką płatnością internetową.

W Smooth Catering punkty lojalnościowe możesz zdobywać na kilka sposobów. Opłacaj zamówienia, oceniaj posiłki, oceniaj zamówienia i zbieraj punkty! Użyj ich do wymiany posiłków lub wymień je na złotówki. Pamiętaj, że 100 punktów = 1 pln rabatu. 

Oceniaj dania – za każdy oceniony posiłek (od 1 do 5 gwiazdek) na skarbonkę otrzymasz 10 punktów do skarbonki. Przy 30-dniowym planie dietetycznym, za samo codzienne ocenianie zestawów otrzymasz 1500 punktów = 15 zł rabatu.

Zaproś przyjaciół – jeśli zaprosisz przyjaciela do stołu z naszą dietą pudełkową, podając mu swój indywidualny 10% kod rabatowy, obniżysz tym samym wartość jego zamówienia. Za każde 50 zł wydane na nasz catering przez Twojego przyjaciela – otrzymasz 100 punktów do skarbonki. Przykładowo przy 30-dniowym planie dietetycznym Smooth Standard 1800, za samo zaproszenie jednej nowej osoby otrzymasz 4200 punktów = 42 zł rabatu.