Catering dietetyczny, czy warto się na niego zdecydować? 

 

Zastanawiasz się nad zamówieniem cateringu dietetycznego, ale nie jesteś pewien czy to dobra decyzja? Zastanówmy się wspólnie co możesz zyskać!

 

ARGUMENT 1 – CZAS – brak czasu to jeden z podstawowych problemów z którym mierzymy się każdego dnia. Brakuje nam godzin na wspólne wyjścia z rodziną, znajomymi, na nasze pasje czy po prostu odpoczynek. Często brakuje także czasu na przyrządzenie pełnowartościowych posiłków, przez co sięgamy po szybkie i niekoniecznie zdrowe przekąski. 

Catering dietetyczny każdego dnia pomaga zaoszczędzić nawet kilka godzin, które musielibyśmy poświęcić na zakupy, gotowanie i sprzątanie, w zamian każdego dnia otrzymujemy zestaw posiłków, których wartościowego składu możemy być pewni. 

ARGUMENT 2 – RÓŻNORODNOŚĆ – gotowanie na dwa, a nawet trzy dni, kto tego nie zna? Decydując się na samodzielne przygotowanie posiłku niejednokrotnie gotujemy go więcej, co sprawia, że przez kolejne dni jemy to samo.

Niechęć do spożywania tego samego posiłku dzień po dniu, może mieć wpływ na większe podjadanie, ale także brak radości z jedzenia. Niejednokrotnie słyszymy od naszych Klientów „sam/sama nigdy bym tego nie przyrządziła” – czasami to właśnie umiejętności ograniczają nas w przygotowaniu urozmaiconej diety, i tu pojawiamy się my, i nasz zespół cudownych kucharzy!

 

ARGUMENT 3 – ZDROWE POSIŁKI – jak nikt inny znamy się na tym co robimy, dzięki temu nawet na diecie redukcyjnej wyczarujemy dla Was smaczne desery, pożywne sałatki i wartościowe obiady. Każdego dnia udowadniamy, że zdrowe posiłki mogą być pyszne 🙂

Sekret kryje się w tym, aby do przygotowania ulubionych dań wykorzystać zdrowe składniki – tradycyjny cukier wymieńmy na ksylitol, mąkę pszenną na pełnoziarnistą, czekoladę mleczną na tą z wysoką zawartością kakao. W naszej kuchni nie używamy białego cukru, wzmacniaczy smaku czy konserwantów.

Wszystkie produkty pochodzą od naszych zaprzyjaźnionych dostawców, dzięki temu Wy możecie cieszyć się smakiem mikroziół od Urbanika Farms, rzemieślniczym pieczywem z piekarnia ferment, jajkami od kur z wolnego wybiegu. Tu nie ma półśrodków, wysoka jakość na to nasze drugie imię 🙂

 

ARGUMENT 4 – GWARANCJA KALORYCZNOŚCI – korzystając z cateringu dietetycznego nie musisz się zastanawiać czy dany produkt jest dla Ciebie odpowiedni. Dzięki diecie pudełkowej masz pewność, że spożywane posiłki zaspokoją Twoje zapotrzebowanie zarówno te kaloryczne, jak i na makroskładniki, jest to niezwykle pomocne w kontroli zdrowego trybu życia.

W Smooth Catering każdy dostarczany do Ciebie posiłek jest oznaczony etykietą zawierającą kaloryczność, podział na białka, tłuszcze i węglowodany, ilość błonnika, a także z wyszczególnionymi składnikami użytymi to przygotowania posiłku oraz alergeny. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad tym co pojawi się na Twoim talerzu 🙂 

 

ARGUMENT 5 – OPIEKA DIETETYKA – chcesz przejść na dietę ale nie wiesz jaka będzie dla Ciebie najlepsza?  Dobry catering zapewni Ci profesjonalną opiekę dietetyka. Dzięki temu możesz mieć pewność, że stosowana dieta jest skrojona na miarę Twoich potrzeb, a w razie dodatkowych wątpliwości zawsze masz możliwość zadzwonić i wyjaśnić nurtujące Cię pytania. 

 

ARGUMENT 6 – WYGODA – nie musisz gotować, liczyć kalorii, tracić czasu na zakupach i wyszukiwaniu przepisów. Każdego dnia otrzymujesz zestaw zbilansowanych posiłków z dostawą wprost pod swoje drzwi, brzmi cudownie? Właśnie to oferuje Ci catering dietetyczny 🙂

 

Jeżeli mimo to w Twojej głowie pojawiają się wątpliwości, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub napisz, a wspólnie znajdziemy idealnie rozwiązanie.