Opcja diety z WYBOREM MENU daje możliwość zamawiania tylko tych posiłków, na które masz ochotę. Codziennie możesz wybierać spośród kilkunastu urozmaiconych propozycji dań.

 

 

Jak złożyć zamówienie?

  1. Upewnij się, że posiadasz konto w Panelu Klienta – jeżeli to Twoje pierwsze zamówienie nie zapomnij o tym kroku, to ważne! Dzięki temu przy złożeniu dłuższego zamówienia będziesz miał możliwość zmiany posiłków, adresu czy terminu dostawy. To właśnie Panel Klienta pozwoli Ci na sprawne zarządzanie swoim zamówieniem.
  2. Aby zamówić dietę z wyborem menu:

– kliknij ikonę „złóż zamówienie” na naszej stronie internetowej

– wybierz miasto dostawy

– przy określeniu programu wybierz „Program z Wyborem Menu”

– określ interesującą Cię kaloryczność – jeżeli nie jesteś pewien, jaka kaloryczność będzie dla Ciebie idealna skorzystaj z kalkulatora znajdującego się w panelu – przycisk “Dopasuj kaloryczność”, możesz także do nas zadzwonić lub napisać, chętnie pomożemy 🙂

– określ ilość posiłków, które chciałbyś otrzymać

– dobierz dodatki do diety jeżeli jesteś nimi zainteresowany – w naszej ofercie znajdziesz buliony koleganowe, domowy zakwas buraczany, imbirówkę, smoothie warzywno-owocowe oraz koktajle proteinowe 

3. W następnym kroku system przekieruje Cię do kalendarza, w którym będziesz mógł określić, na ile dni chcesz zamówić dietę. Nasze menu jest widoczne na 7 dni do przodu i na ten czas masz możliwość konfiguracji podczas pierwszego etapu zamówienia – późniejsze zmian będą możliwe poprzez panel klienta.

Po ustaleniu ilości dni kliknij, na przycisk „KONFIGURUJ MENU”

  1. Zostaniesz przekierowany do strony, gdzie dostępne będzie menu z naszymi propozycjami. To tu możesz spersonalizować dietę, którą mamy do Ciebie dostarczyć. Do każdego posiłku dostępne są 4 opcje do wyboru. Co jeszcze proponujemy?

– możesz zwiększać kaloryczność poszczególnych posiłków – jeżeli potrzebujesz większej lub mniejszej porcji danego dania skorzystaj z opcji „zmień kaloryczność”

– dodawać dodatkowe posiłki do swojego zestawu – potrzebujesz dodatkowego śniadania, albo w wybranym posiłku spodobały Ci się dwie nasze propozycje – naciskając przycisk „+ Dodaj posiłek…” – możesz dodać drugi taki sam lub wybrać inny z dostępnych opcji

– usuwać posiłki jeżeli te proponowane przez nas w danym dniu Ci nie odpowiadają – jeżeli zdarzy nam się nie trafić w Twoje kubki smakowe, masz możliwość całkowitego usunięcia posiłku w danym dniu. Wystarczy nacisnąć ikonkę kosza znajdującą się przy nazwie dania.

Menu dostępne jest na 7 dni do przodu, podczas składania zamówienia to właśnie na ten czas możesz spersonalizować swój zestaw. Jeżeli chcesz złożyć zamówienie na dłużej nic straconego 🙂 W Panelu Klienta w późniejszym czasie także będziesz miał możliwość zarządzania swoim zamówieniem i dokonywania zmian 🙂